Doprava a platba

Doprava a platba2020-07-10T09:25:36+01:00

Doprava a platba

Jak můžete svou objednávku uhradit:

PŘEVODEM NA ÚČET
Po vytvoření objednávky, prosím, vyčkejte na zaslání podkladů k platbě bankovním převodem, které Vám budou do e-mailové schránky odeslány, jakmile vaši objednávku nachystáme. Číslo účtu pro zaslání platby v rámci České republiky je 5414034369/0800, Česká spořitelna. Nezapomínejte, prosím, do variabilního symbolu uvést číslo své objednávky. Jen tak můžeme zajistit, aby se balíček vydal co nejdříve na cestu za vámi. Tento typ platby je pro všechny objednávky ZDARMA.

Pro zákazníky ze Slovenské republiky je pro zaslání platby bankovním převodem číslo účtu 1996595263/0800, Česká spořitelna. Nezapomínejte, prosím, vždy uvádět jako variabilní symbol číslo své objednávky. Jen tak můžeme zajistit, aby se balíček vydal co nejdříve na cestu za vámi.
Poplatek za bezhotovostní převod platí v celé vyši kupující.

ON-LINE KARTOU
Zaplaťte pohodlně a bezpečně on-line kartou, nebo převodem přes platební bránu GoPay. Tento typ platby je pro všechny objednávky ZDARMA.

DOBÍRKOU-Momentálně nelze
Zaplatíte až při převzetí balíčku. Poplatek za dobírku v ČR je při doručování kurýrem PPL i Geis Parcel ve výši 55 Kč.

Kdy dostanete svou objednávku:

Přepravní společnost PPL
Objednané zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti PPL, která vám zásilku pravděpodobně doručí na uvedenou adresu již následující den. Před dodáním zásilky vás přepravce telefonicky kontaktuje a ověří čas a místo dodání. V ceně dopravy je započítáno i druhé, opakované dodání.
V případě, že se vám nepodaří zásilku převzít v domluvený čas, můžete se s kurýrem domluvit na uložení zásilky v jakémkoli Parcel Shopu, kde zásilku v rámci otevírací doby můžete kdykoli vyzvednout. Svůj nejbližší Parcel Shop najdete  ZDE

Cena dopravy v České republice činí 129 Kč.
Cena dopravy na Slovensko činí 14 € (dle kurzu).
Dobírka v České republice je zpoplatněna částkou 55 Kč.
Balné je vždy ZDARMA.

Přepravní společnost Geis Parcel CZ, s.r.o.

Objednané zboží také zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti Geis Parcel. Součástí přepravy jsou e-mail a SMS avíza příjemci a také opakované doručení v případě nezastižení příjemce. Zákazník má rovněž možnost nepřetržitého sledování zásilky v reálném čase na internetu i na smartphonu (Track & Trace).

Pokud se raději nechcete časově vázat, můžete si nechat uložit zásilku v jakémkoli Geis Pointu. Pro naše zákazníky zajišťuje síť Geis Point bezkonkurenční otevírací dobu, možnost vyzvednutí zásilky i o víkendu a bezplatnou úschovu zásilky po dobu 7 dní.
Svůj nejbližší Geis Point najdete  ZDE

Cena dopravy v České republice činí 140 Kč DPH.
Cena dopravy na Slovensko činí 15,30 € (dle kurzu).
Dobírka v České republice je zpoplatněna částkou 55 Kč.
Balné je vždy ZDARMA.