O buddyrider

O buddyrider2018-12-03T13:59:12+02:00

Buddyrider patří mezi psí potřeby, které vám přinesou mnohem více společných zážitků.
Nyní si jízdu můžete vychutnávat vy i váš mazlíček, který je ve své vlastní sedačce v bezprostřední blízkosti svého páníčka nebo paničky.

Váš čtyřnohý kamarád sedí v pohodlné poloze a bezpečně připoután kšíry a je na místě, kde cítí vaši blízkost, pocit bezpečí, což ho činí šťastným a spokojeným pejskem.

Na rozdíl od koše na řídítkách nebo tašky za zadním sedadlem, je sedačka Buddyrider ™ umístěna uprostřed jízdního kola, takže tato hmotnost nemá žádný vliv na samotnou jízdu.

Pokud je pohodlí a bezpečnost pro vás a vašeho nejlepšího kamaráda prioritou, není lepší alternativa než sedačka pro pejsky Buddyrider ™.

Náš příběh

Před více než 20 lety jsem si jako experiment připevnil standartní dětskou sedačku k rámu jízdního kola. Hledal jsem lepší způsob montáže dětské sedačky, kterou jsme před tím zakoupili pro naše děti, než je montáž za sedadlo jezdce.

Díky lepší rozložení hmotnosti a snadné manipulaci se ukázala centrální poloha sedačky být mnohem bezpečnější volbou. Samozřejmě, děti nakonec vyrostly a vydaly se na svá vlastní jízdní kola, ale zkušenost s přepravou cestujícího přímo před jezdcem mě přesvědčila, že to byla ta správná cesta.

Když děti opustily rodinné hnízdo a domácí mazlíčci nevyhnutelně zaplňovali prázdnotu, rozhodl jsem se, že je na čase udělat pro našeho nového přítele Jack Russell Teriéra zvaného Jack sedačku na kolo.

Musí jít všude, kam jdeme my. Začali jsme s odříznutým plastovým kbelíkem a připojili ho k rámu. Od prvního okamžiku, kdy se Jack vyšplhal na palubu a sedl si s předními tlapkami položenými na řídítkách, jsem věděl, že je to ten správný směr, jakým se mám ubírat.

Po mnoha prototypech se stovkami hodin testování, které jsem si užil, jsem přišel na to, co vidíte dnes jako Buddyrider ™. Pokud se rozhodnete koupit Buddyrider ™, jsem si jistý, že budete mít mnoho hodin zdravého outdoorového zážitku s vaším nejlepším přítelem, jaký máme i my.

Colin a Diana

Máte jakékoli dotazy ohledně bezpečného a správného používání sedaček značky BuddyRider?

Kontaktujte nás
Doprava zdarma od5000 Kč