O buddyrider

O buddyrider2020-06-15T09:23:29+01:00

Buddyrider patří mezi psí potřeby, které vám přinesou mnohem více společných zážitků.
Nyní si jízdu můžete vychutnávat vy i váš mazlíček, který je ve své vlastní sedačce v bezprostřední blízkosti svého páníčka nebo paničky.

Váš čtyřnohý kamarád sedí v pohodlné poloze a bezpečně připoután kšíry a je na místě, kde cítí vaši blízkost, pocit bezpečí, což ho činí šťastným a spokojeným pejskem.

Na rozdíl od koše na řídítkách nebo tašky za zadním sedadlem, je sedačka Buddyrider ™ umístěna uprostřed jízdního kola, takže tato hmotnost nemá žádný vliv na samotnou jízdu.

Pokud je pohodlí a bezpečnost pro vás a vašeho nejlepšího kamaráda prioritou, není lepší alternativa než sedačka pro pejsky Buddyrider ™.

Náš příběh

Když jsme si adoptovali našeho skvělého pejska Borka, od začátku se z něj stal ten nejlepší parťák. Každý společný výlet byl pro nás krásný zážitek. Po čase jsme se rozhodli, že naše aktivity rozšíříme o cyklovýlety. A začalo pátrání, jak nejlépe našeho pejska vozit společně s námi na kole. Při vyzkoušení košíku na řídítkách nebo tašce za zadním sedadlem jsme se my ani náš pejsek necítili komfortně. A jednoho dne to přišlo, objev sedačky Buddyrider a bylo vyhráno. Všichni jsme ze sedačky velice nadšeni, a proto naše rozhodnutí být výhradními prodejci této novinky a dělat další pejsky šťastnými, bylo jasné.

Ivan, Helena a Boreček

Máte jakékoli dotazy ohledně bezpečného a správného používání sedaček značky BuddyRider?

Kontaktujte nás